Кабели

Кабели

Филтър: 

Страници:

с поръчка
138 лв.
HP External 1.0m (3ft) Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS HD 4x Cable
Предназначен за:Сървъри
Тип:Data Transfer Cable
Изводи за свързване:Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS HD 4x
Дължина, m:1m
Гаранция:12месеца
HP External 1.0m (3ft) Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS …
с поръчка
138 лв.
HPE Ext Mini SAS 1m Cable
Предназначен за:Сървъри
Тип:SAS cable
Изводи за свързване:First end: mini-SAS
Дължина, m:1m
Други:External
Гаранция:36месеца
HPE Ext Mini SAS 1m Cable
с поръчка
138 лв.
с поръчка
177 лв.
HP External 2.0m (6ft) Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS HD 4x Cable
Предназначен за:Сървъри
Тип:Data Transfer Cable
Изводи за свързване:Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS HD 4x
Дължина, m:2m
Гаранция:12месеца
HP External 2.0m (6ft) Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS …
на склад
23 лв.
TRUST Lightning Cable 1m - black
Предназначен за:For use with all iPads, iPhones and iPods with Lightning connector
Тип:Lightning to USB cable charge&sync cable
Изводи за свързване:Lightning C48 male, USB
Дължина, m:1m
Други:Reliable design, certified by Apple
Гаранция:24месеца
TRUST Lightning Cable 1m - black
на склад
23 лв.
на склад
14 лв.
TRUST Flat Micro-USB Cable 1m - black
Предназначен за:Smartphones, tablets and other devices with Micro-USB connector
Тип:Flat Micro-USB
Изводи за свързване:Micro-USB to USB flat cable
Дължина, m:1m
Други:Flat, anti-tangle cable with soft rubber coating
Гаранция:24месеца
TRUST Flat Micro-USB Cable 1m - black
на склад
79 лв.
Dell Adapter - HDMI to VGA
Предназначен за:Лаптоп
Изводи за свързване:HDMI to VGA
Гаранция:12месеца
Dell Adapter - HDMI to VGA
на склад
79 лв.
с поръчка
36 лв.
TRUST 3-in-1 micro-USB USB-C Lightning cable 480Mbps 1m
Предназначен за:For use with all phones, tablets and other devices with a micro-USB, USB-C or Lightning port (18W max)
Тип:3-in-1 charge&sync cable
Изводи за свързване:Lightning, micro-USB, USB-C
Дължина, m:1m
Други:480 Mbps HighSpeed data transfer
Гаранция:24месеца
TRUST 3-in-1 micro-USB USB-C Lightning cable 480Mb…
с поръчка
59 лв.
HP ML110 Gen9 Mini SAS P440/P840 Cable Kit
Предназначен за:Сървъри
Тип:Data Transfer Cable
Изводи за свързване:Mini SAS
Дължина, m:-
Други:NOTE: Must be selected for P440/P840 controller. (one cable kit is required for P440x1; two cable kits are required for P840x1)
Гаранция:36месеца
HP ML110 Gen9 Mini SAS P440/P840 Cable Kit
на път
50 лв.
Apple Lightning to USB-C Cable (1 m)
Предназначен за:Компютър
Изводи за свързване:Lightning to USB-C Cable
Дължина, m:1 m.
Други:This USB-C cable connects your iPhone, iPad or iPod with Lightning connector to your computer’s USB-C port for syncing and charging.
Гаранция:12месеца
Apple Lightning to USB-C Cable (1 m)
на склад
76 лв.
Apple Lightning to USB-C Cable (2 m)
Предназначен за:Компютър
Изводи за свързване:Lightning to USB-C Cable
Дължина, m:2 m.
Други:This USB-C cable connects your iPhone, iPad or iPod with Lightning connector to your computer’s USB-C port for syncing and charging.
Гаранция:12месеца
Apple Lightning to USB-C Cable (2 m)
на склад
14 лв.
TRUST Flat Micro-USB Cable 1m - red
Предназначен за:Smartphones, tablets and other devices with Micro-USB connector
Тип:Flat Micro-USB
Изводи за свързване:Micro-USB to USB flat cable
Дължина, m:1m
Други:Flat, anti-tangle cable with soft rubber coating
Гаранция:24месеца
TRUST Flat Micro-USB Cable 1m - red
на склад
52 лв.
Apple USB-C Charge Cable (2m)
Предназначен за:Компютър
Тип:To conveniently charge your MacBook or MacBook Pro from a power point, pair the USB-C Charge Cable with a compatible USB-C power adapter (USB-C power adapters sold separately).
Изводи за свързване:USB-C connectors on both ends
Дължина, m:2m
Гаранция:12месеца
Apple USB-C Charge Cable (2m)
на склад
52 лв.
на склад
91 лв.
Apple Thunderbolt 3 (USB-C) Cable (0.8m)
Предназначен за:Компютър
Тип:This 0.8-metre cable supports Thunderbolt 3 data transfer up to 40 Gb/s, USB 3.1 Gen 2 data transfer up to 10 Gb/s, DisplayPort video output (HBR3), and charging up to 100W.
Дължина, m:0.8 m
Цвят:Grey
Гаранция:12месеца
Apple Thunderbolt 3 (USB-C) Cable (0.8m)
с поръчка
206 лв.
HP SAS Min-Min 1x-2M Cable Assembly Kit
Предназначен за:Сървъри
Тип:SCSI
Изводи за свързване:First End: 1 x 26-pin SFF-8088; Second End: 1 x 26-pin SFF-8088
Дължина, m:2 m
Други:Use this cable to connect Ultrium SAS external Tape Drive to SAS HBA on server
Гаранция:0месеца
HP SAS Min-Min 1x-2M Cable Assembly Kit
на склад
301 лв.
Logitech Group 10m Extended Cable
Предназначен за:Logitech ConferenceCam Group
Тип:Extended Cable
Изводи за свързване:Mini-DIN-6
Дължина, m:10
Гаранция:0месеца
Logitech Group 10m Extended Cable
на склад
301 лв.
с поръчка
85 лв.
HPE IP CAT5 Qty-8 12ft/3.7m Cable
Предназначен за:Сървъри
Тип:Patch Cable
Изводи за свързване:First End: 1 x RJ-45 Male; Second End: 1 x RJ-45 Male
Дължина, m:3.7m
Други:Category 5
Гаранция:36месеца
HPE IP CAT5 Qty-8 12ft/3.7m Cable
с поръчка
85 лв.
с поръчка
76 лв.
HPE Rack Option - CPU to IP/KVM Switch CAT5 cable (6ft, 8 Pack)
Предназначен за:Сървъри
Тип:Patch Cable
Изводи за свързване:First End: 1 x RJ-45 Male; Second End: 1 x RJ-45 Male
Дължина, m:1.8 m
Други:Category 5
Гаранция:36месеца
HPE Rack Option - CPU to IP/KVM Switch CAT5 cable …
с поръчка
119 лв.
HPE 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk
Предназначен за:Сървъри
Тип:Network Cable (Multimode Fiber Optics)
Изводи за свързване:2 x LC multi-mode - male
Дължина, m:5 m
Други:Compliant Standards: OM3
Гаранция:36месеца
HPE 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10…
на склад
80 лв.
HP 2.0m External Mini SAS High Density to Mini SAS Cable
Предназначен за:Сървъри
Тип:Data Transfer Cable
Изводи за свързване:Mini SAS HD to Mini SAS (Connector A: 6Gbps, Connector B: SFF-8644 (4x HD Mini-SAS)
Дължина, m:2m
Гаранция:12месеца
HP 2.0m External Mini SAS High Density to Mini SAS…
с поръчка
83 лв.
HP DL360 Gen9 SFF Smart Array P440ar/H240ar SAS Cable
Предназначен за:Сървъри
Тип:Data Transfer Cable
Изводи за свързване:SAS
Дължина, m:n/a
Гаранция:36месеца
HP DL360 Gen9 SFF Smart Array P440ar/H240ar SAS Ca…
с поръчка
84 лв.
HP DL360 Gen9 LFF Embedded SATA Cable
Предназначен за:Сървъри
Тип:Data Transfer Cable
Изводи за свързване:SATA
Дължина, m:n/a
Гаранция:36месеца
HP DL360 Gen9 LFF Embedded SATA Cable
с поръчка
94 лв.
HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk
Предназначен за:Сървъри
Тип:Network Cable
Изводи за свързване:First End - 2 x LC Male, Second End - 2 x LC Male
Дължина, m:2m
Гаранция:36месеца
HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10G…
с поръчка
98 лв.
HP 1.0m External Mini SAS High Density to Mini SAS Cable
Предназначен за:Сървъри
Тип:Data Transfer Cable
Изводи за свързване:Mini SAS High Density to Mini SAS
Дължина, m:1m
Гаранция:12месеца
HP 1.0m External Mini SAS High Density to Mini SAS…
с поръчка
91 лв.
Apple Thunderbolt cable (2.0 m)
Предназначен за:Компютър
Тип:Thunderbolt technology supports incredibly fast data transfer with two independent channels of 10 Gbps each.
Изводи за свързване:Use the Apple Thunderbolt Cable to connect your Thunderbolt-equipped peripherals to your iMac, Mac mini, MacBook Pro or MacBook Air.
Дължина, m:2.0 m
Гаранция:12месеца
Apple Thunderbolt cable (2.0 m)
с поръчка
91 лв.
с поръчка
70 лв.
Apple Thunderbolt Cable (0.5 m)
Предназначен за:Компютър
Тип:Thunderbolt technology supports incredibly fast data transfer with two independent channels of 10 Gbps each.
Изводи за свързване:Use the Apple Thunderbolt Cable to connect your Thunderbolt-equipped peripherals to your iMac, Mac mini, MacBook Pro or MacBook Air.
Дължина, m:0.5 m
Гаранция:12месеца
Apple Thunderbolt Cable (0.5 m)
с поръчка
70 лв.
с поръчка
52 лв.
Apple Power Adapter Extension Cable
Предназначен за:Компютър
Гаранция:12месеца
Apple Power Adapter Extension Cable
с поръчка
52 лв.
с поръчка
70 лв.
Apple HDMI to DVI Adapter Cable
Предназначен за:Компютър
Тип:Adapter Cable
Изводи за свързване:HDMI to DVI
Други:Compatible with Mac systems with built-in HDMI.
Гаранция:12месеца
Apple HDMI to DVI Adapter Cable
с поръчка
70 лв.
с поръчка
67 лв.
Lenovo ThinkPad Slim Power Conversion Cable
Предназначен за:Компютър
Гаранция:12месеца
Lenovo ThinkPad Slim Power Conversion Cable
изчерпан
96 лв.
HP DL60/120 Gen9 4LFF Smart Array P440 SAS Cable Kit
Предназначен за:Сървър
Гаранция:12месеца
HP DL60/120 Gen9 4LFF Smart Array P440 SAS Cable K…
изчерпан
72 лв.
HP DL60/120 Gen9 4LFF Smart HBA H240 SAS Cable Kit
Предназначен за:Сървъри
Тип:Data Transfer Cable
Изводи за свързване:SAS
Дължина, m:n/a
Други:required to upgrade from B140i to H240
Гаранция:12месеца
HP DL60/120 Gen9 4LFF Smart HBA H240 SAS Cable Kit
Страници: