Loading Page

24-портов гигабит L2 управляем комутатор TP-Link JetStream TL-SG3428X с 4-SFP+ слота

TP-Link
Парт.№: TL-SG3428X
Кат.№: 114328

Наличност: на склад

<p>24-портов гигабит L2 управляем комутатор TP-Link TL-SG3428 V2 с 4-SFP+ слота</p>
Пълни характеристики >>>
Цена с ДДС: 418 лв.
 бр.
 бр.

Купи на изплащане
12 м. х 39.01 лв.

БЪРЗА ПОРЪЧКА (без регистрация)
 
Гаранция: 60 месеца
Задай въпрос
 
Брой разглеждания   62


Производител:TP-LINK
Съвместимост с мрежови стандарти:IEEE 802.1q
IEEE 802.1x
IEEE 802.3ad
IEEE 802.1p
IEEE 802.1d
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.3x
IPv6 Applications:Tracert6
IPv6 SNMP
Telnet(v6)
IPv6 Interface
Ping6
IPv6 ACL
IPv6 TFTP
Http/Https
IPv6 SSL
DHCPv6 Snooping
DHCPv6 Client
IPv6 SSH
Захранване:100~240VAC, 50/60Hz
Max. power consumption: 23.6W
Тип:JetStream Switch
Desktop switch
Managed
L3 Switching Features:Static Routing
Gratuitous ARP
DHCP Server/Relay
Static ARP
ARP Proxy
Управление/Management:EEE
SNMP v1, v2, and v3
Dual Image, Dual Configuration
Web UI
DHCP/BOOTP Client
System Log
DHCP AutoInstall
SNTP
SDM Template
Command Line Interface (CLI) through telnet
Сертификати:CE, FCC, RoHS
VLAN:MAC VLAN: 30 Entries
GARP/GVRP
VLAN VPN (QinQ)
IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP
VLAN Group
802.1Q tag VLAN
802.1q
Selective QinQ
Max. 4K VLAN Groups
Експлоатационни качества:Packet Forwarding Rate - 41.6Mpps
Jumbo Frame 9KB
Spanning Tree Protocol (STP)/ Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)
Forwarding rate: 95.2 Mpps
MAC Address Table -16k
Сигурност:Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
DoS Defence (Dos Defend)
IPv6 Source Guard
Web-based GUI
Static/Dynamic/Permanent Port Security
Secure web management through HTTPS with SSLv3/TLS1.0
Secure Command Line Interface (CLI) management with SSHv1/SSHv2
IPv4 Source Guard
Port isolation
IP/Port/MAC based access control
IP-MAC-Port Binding
Broadcast Storm Control
ARP Inspection
AAA
IPv6-MAC-Port Binding
IPv6:IPv6 neighbor discovery (ND)
TCPv6/UDPv6
IPv6 Dual IPv4/IPv6
Static IPv6 Routing
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
Метод на комутация:Store and Forward
Приложение:За бизнеса
Rackmount
EAN:6935364010522
Вид на монтаж:Rackmount
Декстоп
Интерфейс:4 SFP+ Ports
1x Console Port
24 x 10/100/1000 Mbps LAN ports
1x Micro-USB Console Port
Системни изисквания:Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
L2 Switching Features:Cable Diagnostics
Voice VLANs
802.1ab LLDP/ LLDP-MED
DHCP Snooping
Swichскорост:10Gbps SFP+ ports
Switching Capacity: 56 Gbps
10/100/1000Mbps RJ45 Ports
Предаване на данни:1000BASE-X MMF, SMF
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Софтуерни функции:IEEE 802.1X: Port-Based Authentication with Guest VLAN Support
CPU Monitoring
Web-based GUI and CLI management
802.1p/DSCP QoS
Password Recovery
Quality of Service:Voice VLAN
Support 802.1p CoS/DSCP priority
Cable Diagnostics
Размери височина:44 mm
Размери ширина:440 mm
Влажност на съхранение:5%~90%без кондензация
Работна температура:0℃ ~ 40℃ (32℉ ~ 104℉)
Температура на съхранение:-40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Цвят:Черен
Размери дълбочина:180 mm
Мрежови характеристики:Switching Capacity: 128 Gbps
Охлаждане:Пасивно
Скорост на сериен трансфер на данните:128 Gbps
Работна влажност:10%~90%без кондензация
Критерии за валидност на гаранцията:Гаранционна карта
Коментари

Вие сте първият, който може да сподели!

Име:  
Фамилия:  (Опция)
Вашият коментар:  Сепаратор

Изпратете на приятел: 24-портов гигабит L2 управляем комутатор TP-Link JetStream TL-SG3428X с 4-SFP+ слота [TL-SG3428X]
  * Задължително се попълва
Вашите имена:  *
Вашият E-Mail адрес:  *
Име и фамилия на Вашия приятел:  *
E-Mail адрес на Вашия приятел:  *
Вашето съобщение:

Покупка на изплащане

1. УСЛОВИЯ, НА КОИТО КЛИЕНТЪТ ТРЯБВА ДА ОТГОВАРЯ, ЗА ДА БЪДЕ ВЪЗМОЖНО РАЗГЛЕЖДАНЕТО И ОДОБРЕНИЕТО НА ДОГОВОРА ЗА ОНЛАЙН КРЕДИТ ОТ УНИКРЕДИТ КЪНСЮМЪР ФАЙНЕНСИНГ АД:

  • Да е български гражданин, с постоянно местоживеене на територията на Република България;
  • Минимална възраст в момента на кандидатстване 18 навършени години;
  • Максимална възраст при изтичането на периода(срока) на кредита – 75 навършени години.

  • При закупуване чрез онлайн магазина на мобилни телефони, максималната продължителност на кредите е до 24 (двадесет и четири) месеца, а на всички останали стоки до 72 месеца. Максималната финансирана сума за закупуване на мобилен телефон е 1500 лева без застраховка.

    2. Месечни вноски за продукт на стойност 418 лв.:



    UCCF Logo
    Допустима първоначална вноска между 0лв. и 0 лв.
    Първоначална вноска:
    Брой месеци
    Месечна вноска (лв.)
    Обща стойност на кредита (лв.)
    Стойност на продукта (лв.)
    12
    39.01
    468.12
    468.12
    15
    32.02
    480.30
    480.30
    18
    27.36
    492.48
    492.48

     

    За да създадете онлайн заявка за кредит към "УНИКРЕДИТ БУЛБАНК" е необходимо:
    Да сте влязъл в нашия магазин като регистриран потребител.
    Да изберете брой месеци
    Да сложите отметка за "Съгласие за обработка на лични данни"

      * Задължително се попълва
    Брой месеци:  *

    Данни за заявителя

    Вашите имена:  *
    Вашият E-Mail адрес:  *
    Телефон:  *
    Вашето съобщение:



     


    Прочетох и разбрах записаното в документа "Съгласие за обработка на лични данни"
     
    Кредитен консултант ще се свърже с Вас за предварително одобрение на кредита.

     

     



    Техническите данни ни се предоставят от трети страни за информационни цели. Ние не поемаме отговорност за грешки в тези данни.

    Абонирайте се

    Бъдете винаги информирани

    за специални цени и стоки