Loading Page

Кабели

Кабели

Филтър: 

Страници:

на склад
89 лв.
Lenovo 2.8m, 10A/100-250V, C13 to C14 Jumper Cord
Предназначен за:Сървъри
Тип:Power
Тип конектор 1:3-pin IEC 60320 C13 Female
Тип конектор 2:3-pin IEC 60320 C14 Male
Дължина, m:2.8 m
Цвят:Black
Други:10A/100-250V
Тегло:0.295 kg
Гаранция:12месеца
Lenovo 2.8m, 10A/100-250V, C13 to C14 Jumper Cord
на склад
31 лв.
Lenovo USB-C to USB-C Cable 1m
Предназначен за:Лаптопи
Тип:Data
Тип конектор 1:USB-C, M
Тип конектор 2:USB-C, M
Дължина, m:1 m
Цвят:Black
Тегло:0.185 kg
Гаранция:0месеца
Lenovo USB-C to USB-C Cable 1m
на склад
49 лв.
Lenovo ThinkSystem ST50 Flash Power Module Mechanical Kit
Предназначен за:Сървъри
Тип:Network
Тип конектор 1:Mini-SAS HD
Тип конектор 2:4x SATA
Дължина, m:n/a
Цвят:Black
Други:Bracket for flash power module for RAID 930-8i (supercap holder)
Гаранция:12месеца
Lenovo ThinkSystem ST50 Flash Power Module Mechani…
на склад
42 лв.
Lenovo ThinkSystem SR250 3.5"/2.5"HBA MSHD to BP MSHD Cable
Manufacturer:LENOVO
Manufacturer Part No:4Z57A12652
General
Storage Cable Type:SATA / SAS cable
Compatibility Information
Designed For:Lenovo ThinkSystem SR250
ThinkSystem SR250 3.5" /2.5" HBA MSHD to…
на склад
50 лв.
Apple USB-C Charge Cable (1 m)
Предназначен за:Лаптопи
Тип:Charging&Data
Тип конектор 1:USB-C, M
Тип конектор 2:USB-C, M
Дължина, m:1 m
Цвят:White
Други:for 11-inch iPad Pro (1st and 2nd generation), 12.9-inch iPad Pro (3rd and 4th generation) and iPad Air (4th generation) with the 20W USB-C Power Adapter
Гаранция:12месеца
Apple USB-C Charge Cable (1 m)
на склад
127 лв.
Apple USB-C to Magsafe 3 Cable (2 m)
Предназначен за:Лаптопи
Тип:Console Cable
Тип конектор 1:USB-C, M
Тип конектор 2:MagSafe 3
Дължина, m:2 m
Цвят:White
Други:for MacBook Pro (14-inch, 2021), MacBook Pro (16-inch, 2021)
Гаранция:12месеца
Apple USB-C to Magsafe 3 Cable (2 m)
на склад
19 лв.
Genesis 4-Pin Headset Premium Adapter For Ps4, Pc, Smartphones A20
Предназначен за:Електронна техника
Цвят:Black/Red
Гаранция:24месеца
Х-ка-2:Connectors: Mini Jack x2, 4-PIN
Х-ка-3:Cable length: 20 cm
Х-ка-4:Compatible with PS IV, PC, laptops, smartphones
Х-ка-5:Enables connection of headset with two 3.5mm jack plugs (audio + microphone) to 3.5mm 4-pin jack socket.
Genesis 4-Pin Headset Premium Adapter For Ps4, Pc,…
на склад
24 лв.
Genesis Premium High-Speed Hdmi Cable For Ps4/Ps3 3M 4K V2.0
Предназначен за:Конзоли
Тип:HDMI
Изводи за свързване:HDMI 2.0
Дължина, m:3 m.
Други:Cable length 3 m HDMI Specification V2.0 Maximum transfer 18 Gbps Maximum resolution 4096Ч2160px / 60 fps Refresh rate 600 Hz Surround sound Up to 22.2 Features 3D over HDMI compliant (3D przez HDMI) Audio Return channel and HDMI Ethernet Channel Compatib
Цвят:Black/Red
Баркод:5901969405026
Гаранция:24месеца
Доп. информация:Техническа спецификация
Genesis Premium High-Speed Hdmi Cable For Ps4/Ps3 …
на склад
113 лв.
HP External 1.0m (3ft) Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS HD 4x Cable
Manufacturer:HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Manufacturer Part No:716195-B21
General
Storage Cable Type:SAS internal cable
Length:1 m
Connectivity
Connector:36 pin 4x Mini SAS HD (SFF-8643) - male
Connector (Second End):36 pin 4x Mini SAS HD (SFF-8643) - male
Compatibility Information
Designed For:HPE D3600, D3610, D3700, D3710, D6020, H241 Smart Host Bus Adapter
HP External 1.0m (3ft) Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS …
с поръчка
205 лв.
HPE Ext Mini SAS 2m Cable
Предназначен за:Сървъри
Тип:Data
Тип конектор 1:26-pin SFF-8088
Тип конектор 2:26-pin SFF-8088
Дължина, m:2 m
Цвят:Black
Баркод:4948382496836
Гаранция:0месеца
HPE Ext Mini SAS 2m Cable
с поръчка
393 лв.
HPE KVM USB Adapter
Устройство, тип:USB adapter
Брой поддържани устройства/потребители:1
Бр. портове:3 (RJ-45, USB, VGA)
Отдалечено управление:-
Баркод:4514953665705
Гаранция:36месеца
HP KVM USB Adapter
с поръчка
143 лв.
HPE Ext Mini SAS 1m Cable
Предназначен за:Сървъри
Тип:SAS cable
Изводи за свързване:First end: mini-SAS
Дължина, m:1m
Други:External
Гаранция:36месеца
HPE Ext Mini SAS 1m Cable
с поръчка
143 лв.
HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk
Предназначен за:Сървъри
Тип:Network Cable
Тип конектор 1:LC, M
Тип конектор 2:LC, M
Дължина, m:2 m
Цвят:Green
Други:First End - 2 x LC Male, Second End - 2 x LC Male
Баркод:4948382581433
Гаранция:0месеца
HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10G…
с поръчка
174 лв.
HPE 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk
Предназначен за:Сървъри
Тип:Network Cable (Multimode Fiber Optics)
Изводи за свързване:2 x LC multi-mode - male
Дължина, m:5 m
Други:Compliant Standards: OM3
Гаранция:36месеца
HPE 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10…
с поръчка
198 лв.
HPE Rack Option - CPU to IP/KVM Switch CAT5 cable (6ft, 8 Pack)
Предназначен за:Сървъри
Тип:Patch Cable
Изводи за свързване:First End: 1 x RJ-45 Male; Second End: 1 x RJ-45 Male
Дължина, m:1.8 m
Други:Category 5
Гаранция:36месеца
HPE Rack Option - CPU to IP/KVM Switch CAT5 cable …
с поръчка
202 лв.
HP External 2.0m (6ft) Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS HD 4x Cable
Предназначен за:Сървъри
Тип:Data Transfer Cable
Изводи за свързване:Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS HD 4x
Дължина, m:2m
Гаранция:12месеца
HP External 2.0m (6ft) Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS …
с поръчка
242 лв.
HPE IP CAT5 Qty-8 12ft/3.7m Cable
Предназначен за:Сървъри
Тип:Patch Cable
Изводи за свързване:First End: 1 x RJ-45 Male; Second End: 1 x RJ-45 Male
Дължина, m:3.7m
Други:Category 5
Гаранция:36месеца
HPE IP CAT5 Qty-8 12ft/3.7m Cable
с поръчка
314 лв.
HP 2.0m External Mini SAS High Density to Mini SAS Cable
Предназначен за:Сървъри
Тип:Data Transfer Cable
Изводи за свързване:Mini SAS HD to Mini SAS (Connector A: 6Gbps, Connector B: SFF-8644 (4x HD Mini-SAS)
Дължина, m:2m
Гаранция:12месеца
HP 2.0m External Mini SAS High Density to Mini SAS…
с поръчка
51 лв.
Apple Lightning to USB Cable (1 m)
Manufacturer:APPLE
Manufacturer Part No:MXLY2ZM/A
General
Cable Type:Lightning cable
Interface Supported:Lightning / USB
Length:1 m
Recommended Use:Mobile phone, tablet, digital player
Connectivity
Connector:Apple Lightning - male
Connector (Second End):4 pin USB Type A - male
Compatibility Information
Designed For:Apple Wireless Charging Case
Apple 10.2-inch iPad (7th generation, 8th generation)
Apple 10.5-inch iPad Air (3rd generation)
Apple 10.5-inch iPad Pro
Apple 12.9-inch iPad Pro (1st generation, 2nd generation)
Apple 9.7-inch iPad (5th generation, 6th generation)
Apple 9.7-inch iPad Pro
Apple AirPods
Apple AirPods Pro
Apple iPad Air
Apple iPad Air 2
Apple iPad mini
Apple iPad mini 2
Apple iPad mini 3
Apple iPad mini 4
Apple iPad mini 5
Apple iPad with Retina display (4th generation)
Apple iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 5, 5c, 5s, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, SE, SE (2nd generation), X, XR, XS, XS Max
Apple iPod nano (7G)
Apple iPod touch (6G, 7G)
Apple Lightning to USB Cable (1 m)
с поръчка
53 лв.
Apple USB-C Charge Cable (2m)
Manufacturer:APPLE
Manufacturer Part No:MLL82ZM/A
General
Type:USB-C cable
Length:2 m
Connectivity
Connector:24 pin USB-C - male
Connector (Second End):24 pin USB-C - male
Compatibility Information
Designed For:Apple 10.9-inch iPad Air (4th generation)
Apple 11-inch iPad Pro (1st generation, 2nd generation)
Apple 12.9-inch iPad Pro (3rd generation, 4th generation)
Apple iMac (Early 2019, Mid 2017)
Apple iMac Pro (Early 2019, Late 2017)
Apple Mac mini (Early 2020, Late 2018)
Apple Mac Pro (Late 2019)
Apple MacBook (Early 2015, Early 2016, Mid 2017)
Apple MacBook Air (Late 2018, Mid 2019), with Retina display (Early 2020, Late 2018, Mid 2019)
Apple MacBook Pro (Early 2020, Late 2016, Late 2019, Mid 2017, Mid 2018, Mid 2019)
Apple USB-C Charge Cable (2m)
с поръчка
161 лв.
Lanberg LAN cable FTP CAT.5E 305m solid CCA, grey
Предназначен за:Обща употреба
Тип:LAN cable category 5e FTP (shielded).
Тип конектор 1:n/a
Тип конектор 2:n/a
Дължина, m:305 m.
Други:Cable intended to be used for short-distance. Fluke's compliance has not been confirmed.
Баркод:5901969414066
Гаранция:24месеца
Lanberg LAN cable FTP CAT.5E 305m solid CCA, grey
с поръчка
507 лв.
Logitech STRONG USB Cable 10m - GRAPHITE
Manufacturer:LOGITECH
Manufacturer Part No:939-001799
General
Type:USB-C cable
Features:Plenum, Active Optical Cable (AOC), aramid-reinforced sheath, 3/4"conduit friendly
Length:10 m
Connectivity
Connector:9 pin USB Type A - male
Connector (Second End):24 pin USB-C - male
Miscellaneous
Compliant Standards:USB 2.0 / USB 3.0 / USB 3.1, IEC 60332-1-2
Dimensions&Weight (Shipping)
Service&Support:2-year warranty
Logitech STRONG USB Cable 10m - GRAPHITE
с поръчка
94 лв.
Apple USB-C to Lightning Cable (2 m)
Предназначен за:Лаптопи
Тип:Charging&Data
Тип конектор 1:USB-C, M
Тип конектор 2:Lightning, M
Дължина, m:2 m
Цвят:White
Други:Connect your iPhone, iPad, or iPod with Lightning connector to your USB-C or Thunderbolt 3 (USB-C) enabled Mac for syncing and charging, or to your USB-C enabled iPad for charging.
Гаранция:12месеца
Apple USB-C to Lightning Cable (2 m)
с поръчка
49 лв.
Apple USB-C to Lightning Cable (1 m)
Предназначен за:Лаптопи
Тип:Charging&Data
Тип конектор 1:USB-C, M
Тип конектор 2:Lightning, M
Дължина, m:1 m
Цвят:White
Други:Connect your iPhone, iPad or iPod with Lightning connector to your USB-C– or Thunderbolt 3 (USB-C)–enabled Mac for syncing and charging, or to your USB-C–enabled iPad for charging.
Гаранция:12месеца
Apple USB-C to Lightning Cable (1 m)