A4 FK25 MULTM WIRED BLAC BG+US, A4-FK25-FSTYLER
Парт.№: A4-FK25-FSTYLER
Кат.№: 132085
0 от 5 звезди! 0Коментара | Напиши коментар
Цена с ДДС:  13.53EUR
Цена с ДДС:  26.46лв.BGN
на склад
БЪРЗА ПОРЪЧКА   (без регистрация)
Въведете Вашите данни, натиснете бутон "ПОРЪЧАЙ" и ние ще Ви се обадим!
  Съгласен съм с общите условия и начина на обработка на личните ми данни!
Гаранция:   24 месеца
Вземи от магазина на Дейтаком   >>> Виж адреса
Съвместим:WindowsMac
Медийни клавиши:Keycaps: Ultra-Slim; Hotkeys: 12 FN Multimedia Hotkeys
Размери:396 x 145 x 25 mm
Кабел:150 cm
Други:Character: Laser Engraving; Splash Proof: Yes; Rating: 5 V / 100 mA