Лаптоп Acer Nitro V16 ANV16-61-R0UB, NH.QULEX.005
Лаптоп Acer Nitro V16 ANV16-61-R0UB, AMD Ryzen AI 7 350, 16Gb DDR5 5600MHz, 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA® GeForce RTX 4050, 16" 1920 x 1200 - NH.QULEX.005
Парт.№: NH.QULEX.005
Кат.№: 143644
0 от 5 звезди! 0Коментара | Напиши коментар
  • NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB GDDR6 VRAM
  • 16 GB; DDR5 RAM, Maximum RAM: Up to 32 GB DDR5 RAM (2x 16 GB soDIMM)
  • 512 GB ; PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD)
  • 16" 1920 x 1200 Acer ComfyView WUXGA IPS 165Hz Display mit LED-Backlight (non-glare) 16:10
  • Цена с ДДС:  1138.00EUR
    Цена с ДДС:  2225.73лв.BGN
    на склад
    БЪРЗА ПОРЪЧКА   (без регистрация)
    Въведете Вашите данни, натиснете бутон "ПОРЪЧАЙ" и ние ще Ви се обадим!
      Съгласен съм с общите условия и начина на обработка на личните ми данни!
    Добавки към базовата конфигурация:
    Офис пакет
    Операционна система
    Гаранция:   24 месеца
    Вземи от магазина на Дейтаком   >>> Виж адреса
    Speaker two built-in stereo speakers
    Microphone three built-in microphones
    Мрежа:Killer Ethernet E2600
    Безжична мрежа:Wi-Fi 6E (802.11 ax)
    Блутут:5.3
    Интерфейс:HDMI 1x HDMI 2.1
    Displayport via USB Type-C
    USB 3.2 3x (2x Type-A Gen 2 (1x with Power-Off USB Charging), 1x Type-A Gen 1)
    USB 4.0 1x (Type-C)
    Ethernet (RJ-45) Yes
    Cardreader MicroSD cardreader
    Audio port 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone)
    Камера:HD Webcam
    Батерия:Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh)
    Up to 10 hours (based on video playback test results)
    Power Adapter: 135W power adapter (50% PCR-plastic)
    Операционна система:Linux (eShell)
    Software: NitroSense, Planet9, Acer LiveArt, Acer Product Registration, Acer QuickPanel
    Клавиатура:Acer FineTip keyboard with numpad (103-/104-/107-keys)
    US International/Bulgarian
    Backlit keyboard Yes (Amber)
    Touchpad Multi-Gesture TouchPad (Microsoft Precision Touchpad certification)
    Цвят:Obsidian Black
    Размер:360.04 x 275.62 x 24.50 mm