Razer Basilisk Mobile - Gaming Mouse, RZ01-04310100-R3G1
Парт.№: RZ01-04310100-R3G1
Кат.№: 148044
0 от 5 звезди! 0Коментара | Напиши коментар
Цена с ДДС:  137.00EUR
Цена с ДДС:  267.95лв.BGN
на склад
БЪРЗА ПОРЪЧКА   (без регистрация)
Въведете Вашите данни, натиснете бутон "ПОРЪЧАЙ" и ние ще Ви се обадим!
  Съгласен съм с общите условия и начина на обработка на личните ми данни!
Гаранция:   24 месеца
Вземи от магазина на Дейтаком   >>> Виж адреса
Input Devices - Mouse - Design&Features
Device Location: External
Connectivity Technology: Wired and Wireless
Wireless Technology: Bluetooth®/RF
Frequency: 2.4 GHz
Interface: USB
Number of Buttons: 8
Button Function: Programmable
Button Lifetime: 90 000 000 clicks
Mouse Sensor: Razer Focus X 18K
Movement Resolution: 18000 dpi
Pointing Device Technology: Optical
Max. Movement Speed: 350 in/sec
Maximum Acceleration: 35 G
Response Rate: 1000 Hz
Mouse Features: On-The-Fly Sensitivity™
Input Devices - Mouse - Battery
Battery Technology: Lithium Ion
Battery Average Run Time: 180 hr
Battery Recharge Time: 4 hr
Input Devices - Mouse - System Requirements
Requires Operating System: Apple Mac OS
Microsoft Windows 10 or Later
Input Devices - Mouse - Miscellaneous
External Color: Black
Cable Included: USB Type C to USB Type A Cable
Cable Length: 1.2 m
Included Accessories: Documentation
USB Dongle
Dimensions & Weight
Width (mm): 75.9 mm
Height (mm): 41.4 mm
Depth (mm): 111.5 mm
Nominal Weight: 0.076 kg
Warranty
Warranty Products Returnable: Yes
Warranty Term (month): 24 month(s)
Warranty Validation Criteria: Serial Number
Logistic
Pack Length (mm): 200 mm
Pack Width (mm): 100 mm
Pack Height (mm): 85 mm