PHILIPS CD радиокасетофон DAB Аудио вход черен - AZB500/12
>>> Още характеристики
ВСИЧКО ОТ
Парт.№:
AZB500/12
Кат.№: 142148
0
Коментара
Напиши коментар
Цена с ДДС:
Цена с ДДС:
лв.
BGN
на склад
Информация от производител
БЪРЗА ПОРЪЧКА
(без регистрация)
Въведете Вашите данни, натиснете бутон "ПОРЪЧАЙ" и ние ще Ви се обадим!
Съгласен съм с общите условия и начина на обработка на личните ми данни!
Поръчай
К У П И
Гаранция: 24 месеца
Вземи от магазина на Дейтаком
>>> Виж адреса
Извести ме!
×
PHILIPS CD Radio DAB AUDIO-IN black
Извести ме, когато продуктът е с ПО-НИСКА ЦЕНА
Вашите имена:
Вашият E-Mail адрес:
Вашият телефон:
* Задължително се попълва
Изпрати
ПЕЧАТ
Характеристики
Мнения
Въпроси
Manufacturer:
TP VISION
Manufacturer Part No:
AZB500/12
General
Product Type:
Boombox
Audio System
Sound Output Mode:
Stereo
Functions:
CD player, DAB radio, radio
Media Content Source:
CD
Media Type:
CD-RW, CD-R
Features:
Volume control, Dynamic Bass Boost System
Display
Type:
LCD - monochrome
Speaker System
Speakers:
2 x speaker - built-in
Driver Details:
Speaker: 2 - 3"
Radio
Radio Tuner:
Digital radio tuner - DAB/DAB+/FM
Digital Tuner Band:
DAB
Tuning Display:
LCD display
Aerial Form Factor:
Telescopic
CD System
CD Track Programming:
Yes (20 tracks)
Connections
Connector Type:
Audio line-in (mini-phone stereo 3.5 mm)
Power
Power Device:
Power supply
Voltage Required:
AC 230V
Battery
Battery:
6 x LR14
Dimensions & Weight
Width:
30 cm
Depth:
24 cm
Height:
13.3 cm
Weight:
2 kg
Dimensions & Weight (Shipping)
Shipping Width:
32.6 cm
Shipping Depth:
27.5 cm
Shipping Height:
15.8 cm
Shipping Weight:
2.4 kg
от 5 звезди
Напиши коментар
Вашите имена:
Вашият E-Mail адрес:
Вашият телефон:
Тема на съобщението:
Вашият коментар:
* Задължително се попълва
Изпрати
Подобни продукти
PHILIPS Headlight IPX4 130 lumens 3 operating modes
на склад
Купи
Sharp Radios DR-430(BK), DIGITAL RADIO, Bluetooth 5.0
Купи
PHILIPS Bluetooth CD Radio 12W RMS CD MP3-CD