A4 B20 TWS EARBUDS GRAY, A4-B20-GRAY, Дейтаком ООД
Парт.№: A4-B20-GRAY
Кат.№: 145327
0 от 5 звезди! 0Коментара | Напиши коментар
Цена с ДДС:  20.66EUR
Цена с ДДС:  40.41лв.BGN
на склад
БЪРЗА ПОРЪЧКА   (без регистрация)
Въведете Вашите данни, натиснете бутон "ПОРЪЧАЙ" и ние ще Ви се обадим!
  Съгласен съм с общите условия и начина на обработка на личните ми данни!
Вземи от магазина на Дейтаком   >>> Виж адреса
Модел:B20
Тип:Wireless
Спецификации:Speaker Size: 13 mm;Earphone Sensitivity: 102 dB @ -10 dBFS;Mic. Sensitivity: -42 dB @1 kHz/Pa;Bluetooth Version: v5.2;Operation Distance: 10 m;Earphone Battery Type: Lithium Battery (40 mAh);Charging Power: 5V=500mA
Честотна лента:20 Hz-20 kHz