CORSAIR HS80 RGB USB Headset, CA-9011238-EU
CORSAIR HS80 RGB USB Headset, White - EU - CA-9011238-EU
Парт.№: CA-9011238-EU
Кат.№: 148773
0 от 5 звезди! 0Коментара | Напиши коментар
Цена с ДДС:  128.00EUR
Цена с ДДС:  250.35лв.BGN
на склад
БЪРЗА ПОРЪЧКА   (без регистрация)
Въведете Вашите данни, натиснете бутон "ПОРЪЧАЙ" и ние ще Ви се обадим!
  Съгласен съм с общите условия и начина на обработка на личните ми данни!
Гаранция:   24 месеца
Вземи от магазина на Дейтаком   >>> Виж адреса
Design&Features
Audio System Type: Headset
Destination: Cellular Phone
PC Multimedia
PC Tablet
PlayStation 4
PlayStation 5
Connectivity Technology: Wired
Audio Output
Form Factor: Full Size (over-ear)
Driver Diameter: 50 mm
Acoustic Design: Closed
Mount Type: Head-band
Audio Output Mode: 7.1 Channel Surround
Sensitivity: 116 dB
Impedance: 32 Ω
Headphones Technology: Dynamic
Frequency Response: 20Hz-40kHz
System Components: 2 Speakers
Microphone
Microphone Form Factor: External
Microphone Sensitivity: -40 dB
Microphone Frequency Response: 100Hz - 10kHz
Microphone Impedance: 2200 Ω
Interface Provided
USB 2.0: 1 (USB 2.0 (type A))
Remote Control
Audio Controls: Volume
Mute
Miscellaneous
Features: RGB Lighting
Dolby Atmos
Built-in Devices: Omnidirectional Microphone
External Color: White
Included Accessories: Quick Start Guide
Dimensions & Weight
Nominal Weight: 0.373 kg
Warranty
Warranty Products Returnable: Yes
Warranty Term (month): 24 month(s)
Warranty Validation Criteria: Serial Number
Logistic
Pack Length (mm): 242 mm
Pack Width (mm): 112 mm
Pack Height (mm): 224 mm