Razer BlackShark V2 X, RZ04-03240100-R3M1
Razer BlackShark V2 X, 12 Hz– 28 KHz Frequency Response, 32 Ω (1 kHz) Impedance, Razer TriForce Driver, Breathable memory foam, Advanced passive noise cancellation, Analog 3.5 mm Connection, 100 Hz – 10 kHz Microphone Frequency, 1.3 m Cable - RZ04-03240100-R3M1
Парт.№: RZ04-03240100-R3M1
Кат.№: 130568
0 от 5 звезди! 0Коментара | Напиши коментар
Цена с ДДС:  86.00EUR
Цена с ДДС:  168.20лв.BGN
на склад
БЪРЗА ПОРЪЧКА   (без регистрация)
Въведете Вашите данни, натиснете бутон "ПОРЪЧАЙ" и ние ще Ви се обадим!
  Съгласен съм с общите условия и начина на обработка на личните ми данни!
Гаранция:   24 месеца
Вземи от магазина на Дейтаком   >>> Виж адреса
Audio System TypeGaming Headset
DestinationHome Audio System
PC Multimedia
PlayStation 4
Xbox One
Nintendo Switch
Connectivity TechnologyWired
Form FactorFull Size (over-ear)
Driver Diameter50 mm
Acoustic DesignClosed
Mount TypeHead-band
Audio Output Mode7.1 Channel Surround
Sensitivity100 dB
Impedance32Ω
Headphones TechnologyDynamic
Frequency Response12Hz-28kHz
System Components2 Speakers
Microphone Form FactorRotary Arm
Microphone Sensitivity-42 dB
Microphone Frequency Response100Hz - 10kHz