Razer BlackShark V2 X For PlayStation, Wired Console Headset, Black, Tri-Force Drivers 50", Hyperclear Cardoid Mic, leatherette ear cushions for a plush fit and feel - RZ04-03241000-R3G1
Парт.№: RZ04-03241000-R3G1
Кат.№: 142108
Кат.№: 142108
Цена с ДДС:
Цена с ДДС:
133.00лв.BGN
на склад
БЪРЗА ПОРЪЧКА (без регистрация)
Въведете Вашите данни, натиснете бутон "ПОРЪЧАЙ" и ние ще Ви се обадим!
| Audio System Type | Headset |
| Destination | Cellular Phone PC Multimedia PlayStation 4 Xbox One PlayStation 5 |
| Connectivity Technology | Wired |
| Form Factor | Full Size (over-ear) |
| Driver Diameter | 50 mm |
| Acoustic Design | Closed |
| Mount Type | Head-band |
| Audio Output Mode | Stereo |
| Sensitivity | 100 dB |
| Impedance | 32Ω |
| Headphones Technology | Dynamic |
| Frequency Response | 12Hz-28kHz |
| System Components | 2 Speakers |
| Microphone Form Factor | External |
| Microphone Sensitivity | -42 dB |
| Microphone Frequency Response | 100Hz - 10kHz |