Razer Barracuda X Black Wireless Multi-platform Gaming and Mobile Headset, Razer TriForce 40mm Drivers, Detachable HyperClear Cardioid Mic, Ultra-soft FlowKnit mem foam, 7.1 audio, 50hrs, Dual Wireless, Type-C, Compatible PC, PlaySt, MD, Android, iOs - RZ04-04430100-R3M1
Парт.№: RZ04-04430100-R3M1
Кат.№: 130271
Кат.№: 130271
Цена с ДДС:
Цена с ДДС:
314.89лв.BGN
на склад
БЪРЗА ПОРЪЧКА (без регистрация)
Въведете Вашите данни, натиснете бутон "ПОРЪЧАЙ" и ние ще Ви се обадим!
| Audio System Type | Gaming Headset |
| Destination | Cellular Phone PC Multimedia Nintendo Switch PlayStation 5 |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth/RF |
| Form Factor | Full Size (over-ear) |
| Driver Diameter | 40 mm |
| Acoustic Design | Closed |
| Mount Type | Head-band |
| Audio Output Mode | Stereo |
| Sensitivity | 96 dB |
| Impedance | 32Ω |
| Headphones Technology | Dynamic |
| Frequency Response | 20Hz-20kHz |
| System Components | 2 Speakers |
| Microphone Form Factor | Detachable |
| Microphone Sensitivity | -42 dB |
| Microphone Frequency Response | 100Hz - 10kHz |
| Microphone Features | Uni-directional |
| Networking Type | Bluetooth Adapter |
| Networking Form Factor | Integrated |
| Networking Compliant Standards | Bluetooth 5.2 |
| Bluetooth® Frequency | 2.4GHz |