BlackShark V2 Pro, RZ04-04530100-R3M1, Дейтаком ООД
BlackShark V2 Pro (2023) - Black, Wireless Gaming Headset, Razer TriForce Titanium Driver 50 mm, Oval Ear Cushions, Detachable Super Wideband microphone, THX Spatial Audio, Type A Wireless (2.4 GHz), Bluetooth 5.2 - RZ04-04530100-R3M1
Парт.№: RZ04-04530100-R3M1
Кат.№: 130473
0 от 5 звезди! 0Коментара | Напиши коментар
Цена с ДДС:  290.00EUR
Цена с ДДС:  567.19лв.BGN
на склад
БЪРЗА ПОРЪЧКА   (без регистрация)
Въведете Вашите данни, натиснете бутон "ПОРЪЧАЙ" и ние ще Ви се обадим!
  Съгласен съм с общите условия и начина на обработка на личните ми данни!
Гаранция:   24 месеца
Вземи от магазина на Дейтаком   >>> Виж адреса
Audio System TypeGaming Headset
DestinationPC Multimedia
PlayStation 4
Nintendo Switch
PlayStation 5
Connectivity TechnologyWireless
Wireless TechnologyBluetooth/RF
Form FactorFull Size (over-ear)
Driver Diameter50 mm
Mount TypeHead-band
Audio Output Mode7.1 Channel Surround
Sensitivity100 dB
Impedance32Ω
Headphones TechnologyDynamic
Frequency Response12Hz-28kHz
Microphone Form FactorDetachable
Microphone Sensitivity-42 dB
Microphone Frequency Response100Hz - 10kHz