Razer BlackShark V2 X USB, RZ04-04570100-R3M1
Razer BlackShark V2 X USB, gaming headset, HyperClear Noise-Cancelling Mic, TriForce 50mm Drivers, Advanced Passive Noise Cancellation, Hybrid memory foam cushions, USB Type-A, 20 Hz– 20 kHz, 32 Ω (1 kHz), 98 dBSPL / mW,1 kHz - RZ04-04570100-R3M1
Парт.№: RZ04-04570100-R3M1
Кат.№: 131447
0 от 5 звезди! 0Коментара | Напиши коментар
Цена с ДДС:  110.00EUR
Цена с ДДС:  215.14лв.BGN
на склад
БЪРЗА ПОРЪЧКА   (без регистрация)
Въведете Вашите данни, натиснете бутон "ПОРЪЧАЙ" и ние ще Ви се обадим!
  Съгласен съм с общите условия и начина на обработка на личните ми данни!
Гаранция:   24 месеца
Вземи от магазина на Дейтаком   >>> Виж адреса
Audio System TypeHeadset
DestinationPC Multimedia
Connectivity TechnologyWired
Form FactorFull Size (over-ear)
Driver Diameter50 mm
Acoustic DesignClosed
Mount TypeHead-band
Audio Output Mode7.1 Channel Surround
Sensitivity98 dB
Impedance32Ω
Headphones TechnologyDynamic
Frequency Response20Hz-20kHz
System Components2 Speakers
Microphone Form FactorExternal
Microphone Sensitivity-42 dB
Microphone Frequency Response100Hz - 10kHz