Razer BlackShark V2 HyperSpeed, RZ04-04960100-R3M1
Razer BlackShark V2 HyperSpeed, Gaming Headset, Customized Dynamic 50 mm Driver, Oval Ear Cushions, 2.4 GHz wireless or Bluetooth or USB, Breathable memory foam cushions, Advanced Passive Noise Isolation, THX Spatial Audio - RZ04-04960100-R3M1
Парт.№: RZ04-04960100-R3M1
Кат.№: 130268
0 от 5 звезди! 0Коментара | Напиши коментар
Цена с ДДС:  197.00EUR
Цена с ДДС:  385.30лв.BGN
на склад
БЪРЗА ПОРЪЧКА   (без регистрация)
Въведете Вашите данни, натиснете бутон "ПОРЪЧАЙ" и ние ще Ви се обадим!
  Съгласен съм с общите условия и начина на обработка на личните ми данни!
Гаранция:   24 месеца
Вземи от магазина на Дейтаком   >>> Виж адреса
Audio System TypeHeadset
DestinationPC Multimedia
Connectivity TechnologyWireless
Wireless TechnologyBluetooth/RF
Form FactorFull Size (over-ear)
Driver Diameter50 mm
Acoustic DesignClosed
Mount TypeHead-band
Audio Output ModeStereo
Sensitivity100 dB
Impedance32Ω
Headphones TechnologyDynamic
Frequency Response12Hz-28kHz
System Components2 Speakers
Microphone Form FactorExternal
Microphone Sensitivity-42 dB
Microphone Frequency Response100Hz - 10kHz
Microphone FeaturesUni-directional
Networking TypeNetwork Adapter
Networking Compliant StandardsBluetooth 5.2
Bluetooth® Frequency2.4GHz