PHILIPS Headphones with mic up to 25 hours, TAH3209BG/00
PHILIPS Headphones with mic up to 25 hours playtime beige - TAH3209BG/00
Парт.№: TAH3209BG/00
Кат.№: 137484
0 от 5 звезди! 0Коментара | Напиши коментар
Цена с ДДС:  32.00EUR
Цена с ДДС:  62.59лв.BGN
на склад
БЪРЗА ПОРЪЧКА   (без регистрация)
Въведете Вашите данни, натиснете бутон "ПОРЪЧАЙ" и ние ще Ви се обадим!
  Съгласен съм с общите условия и начина на обработка на личните ми данни!
Гаранция:   24 месеца
Вземи от магазина на Дейтаком   >>> Виж адреса
Manufacturer:TP VISION
Manufacturer Part No:TAH3209BG/00
General
Product Type:Headphones - Bluetooth - wireless
Width:17.6 cm
Depth:4.25 cm
Height:15.5 cm
Weight:160 g
Colour:Beige
Earpad Material:Synthetic leather
Recommended Use:Portable electronics
Max Operating Distance:10 m
Audio Output
Headphones Form Factor:Over-the-ear mount
Headphones Cup Type:Closed
Headphones Technology:Dynamic
Connectivity Technology:Wireless
Wireless Technology:Bluetooth
Bluetooth Version:Bluetooth 5.3
Sound Output Mode:Stereo
Frequency Response:20 - 20000 Hz
Max Input Power:20 mW
Sensitivity:112 dB
Impedance:32 Ohm