LG 75NU850B3LA, 75" 4K Ultra HD Smart TV,
LG 75NU850B3LA, 75" 4K Ultra HD Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 26 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Super Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5.3, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI eARC,AI Sound Pro, Google Cast,
Парт.№: 75NU850B3LA
Кат.№: 156054
0 от 5 звезди! 0Коментара | Напиши коментар
  • Дисплей: 75" (190.5 cm) (3840x2160)
  • Технология : LED; Flat
  • Изводи : 3 HDMI
  • Честота, Hz : 60Hz
  • Интернет: Кабел: Ethernet; Безжичен: Wi-Fi Built in; Bluetooth
  • Цена с ДДС:  849.00EUR
    Цена с ДДС:  1660.50лв.BGN
    ограничено количество
    БЪРЗА ПОРЪЧКА   (без регистрация)
    Въведете Вашите данни, натиснете бутон "ПОРЪЧАЙ" и ние ще Ви се обадим!
      Съгласен съм с общите условия и начина на обработка на личните ми данни!
    Гаранция:   24 месеца
    Технология:LED; Flat
    Енергиен класF
    Smart:webOS 26 ThinQ
    Works with the Google Assistant
    Честота:60Hz
    Тунер:DVB-T2/C/S2
    Аудио:2.0ch, Enhanced Audio Return Channel (eARC)
    Мрежа:Ethernet
    Безжична мрежа:Wi-Fi Built in; Bluetooth
    Изводи за свързване:3 HDMI
    Консумация:127 kWh
    Размери с поставка:166.9 x 36.1 x 102.6 cm
    Цвят:Black
    Други:a7 AI Processor 4K Gen9, Remote control
    VESA размер, mm: 300 x 300 mm
    Гаранция:24 месеца
    0 от 5 звезди! (0)
    0 от 5 звезди
    ВЪПРОСИ за: LG 75NU850B3LA, 75" 4K Ultra HD Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI