CANYON mouse OnClick 24 BT/ Wireless, CNS-CMSW24P
CANYON mouse OnClick 24 BT/ Wireless Transparent/Pink - CNS-CMSW24P
Парт.№: CNS-CMSW24P
Кат.№: 145723
0 от 5 звезди! 0Коментара | Напиши коментар
Цена с ДДС:  18.00EUR
Цена с ДДС:  35.20лв.BGN
на склад
БЪРЗА ПОРЪЧКА   (без регистрация)
Въведете Вашите данни, натиснете бутон "ПОРЪЧАЙ" и ние ще Ви се обадим!
  Съгласен съм с общите условия и начина на обработка на личните ми данни!
Гаранция:   24 месеца
Вземи от магазина на Дейтаком   >>> Виж адреса
Wireless Mouse OnClick 24
A reliable mouse should work smoothly, comfortably, and without fuss. The OnClick 24 is built with exactly that in mind. With dual wireless connectivity (2.4GHz and BT 5.1), it easily pairs with your laptop, tablet, or desktop. Switch between them when you need to, with minimal delay or setup.
Freedom Without Wires
Designed to Show Off
Quiet by Design
Switch Seamlessly & Stay Connected
With dual-mode connectivity, the OnClick 24 lets you choose how you connect: via 2.4GHz wireless or BT 5.1. Switch between your laptop, tablet, or even a smart TV without needing to plug in or re-pair. It’s built for flexibility, so you can move between devices and workflows easily.
Power That Lasts (And Recharges Fast)
Smooth, Accurate, Always On Point
Smart Looks & Comfortable Feel
Additional information
Marketing Model Name: OnClick 24
Commercial Name: CANYON mouse OnClick 24 BT/ Wireless Transparent/Pink
Input Devices - Mouse - Design&Features
Device Location: External
Connectivity Technology: Wireless
Wireless Technology: Bluetooth®/RF
Frequency: 2.4 GHz
Movement Resolution: 1200 dpi
Mouse Features: Scrolling Wheel
Input Devices - Mouse - Battery
Battery Technology: Lithium
Maximum Peak Current Capacity: 5000 mAh
Input Devices - Mouse - Miscellaneous
External Color: Pink
Included Accessories: Quick Start Guide
Dimensions & Weight
Width (mm): 61.5 mm
Height (mm): 31 mm
Depth (mm): 110 mm
Nominal Weight: 90 g
Warranty
Warranty Products Returnable: Yes
Warranty Term (month): 24 month(s)
Warranty Validation Criteria: Serial Number
Logistic
Pack Length (mm): 87 mm
Pack Width (mm): 41 mm
Pack Height (mm): 126 mm
Pack Weight Brutto (kg): 0.152 kg
Pack Weight Netto (kg): 0.117 kg
Pieces in pack: 1
Box Length (mm): 500 mm
Box Width (mm): 285 mm
Box Height (mm): 290 mm
Box Weight Brutto (kg): 11.544 kg
Retail Packaging Net Weight Carton: 0.035 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic: 0 kg
Packs in Box: 72
Package Type: Retail
EAN Code: 5291485018481
Logistic Details
Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs): 32
Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs): 2304
Dimensions of pallet (by air): 1200x1000x1318 mm
Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs): 48
Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs): 3456
Dimensions of pallet (by sea): 1200x1000x1902 mm